Zobacz najlepsze filmy o Wrocławiu! Gala finałowa konkursu Kręć Wrocław

Kto został nagrodzony przez jury? Które filmy zdobyły uznanie publiczności? Kto został doceniony przez partnerów konkursu? Tego wszystkiego dowiemy się podczas uroczystej gali konkursu 16 października o godz. 17.00 w Kinie Nowe Horyzonty. W programie przegląd filmów konkursowych, ogłoszenie werdyktu jury oraz wyłonienie laureatów dwóch nagród publiczności.

W tym roku filmy miały pokazywać walory naszego miasta jako europejskiej stolicy kultury i zachęcać do wizyty we Wrocławiu w 2016 roku – pula nagród jest wyjątkowo atrakcyjna. Przewidziano nagrody finansowe (łącznie ponad 33 tys. zł): trzy nagrody główne ufundowane przez organizatora – Biuro Promocji Miasta UMW, nagrodę specjalną ufundowaną przez Grupę ATM oraz nagrody publiczności przyznane w głosowaniu internautów ufundowane przez Mind Progress Group, Dolnośląską Szkołę Wyższą oraz Chimney Poland, a także nagrody dodatkowe, rzeczowe oraz staże ufundowane przez partnerów konkursu – Centrum Technologii Audiowizualnych, Studio Dash Dot Creations, Chimney Poland.

Swoją nagrodę przyznają także organizatorzy Kadrów Wrocławia – przeglądu filmów o Wrocławiu, który odbędzie się w Kinie Nowe Horyzonty w dniach 5-9 listopada.

Gala finałowa konkursu rozpocznie się 16 października o godz. 17:00 w Kinie Nowe Horyzonty (ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21). Wstęp na galę jest wolny! Po darmowe wejściówki należy zgłosić się do kas kina (ilość miejsc ograniczona).