Znamy terminy krasnalowych wycieczek!

Chcesz poznać unikalne, baśniowe historie wrocławskich krasnali? A może ciekawią cię krasnoludkowe zagadki? Każdy miłośnik skrzatów znajdzie tu coś dla siebie.

Na pierwszą wycieczkę tropem wrocławskich krasnali zapraszamy 28 czerwca. Zapisywać będzie można się na naszej stronie na trzy tygodnie przed wycieczką. Wyprawy szlakiem krasnali podzielone są na różne tematy. Czekają nas więc między innymi ścieżki dla rodziców z dziećmi, w trakcie których dowiemy się skąd wzięły się poszczególne wrocławskie krasnale.

W planach jest również gra – podchody. Krasnale zostawiają na mieście różne wskazówki i podpowiedzi, a uczestnicy spaceru mają za zadanie odgadnąć, o którego skrzata chodzi.

Planowane są również spacery dla dzieci w wieku od 5 do 8 lat, podczas których maluchy poznają najciekawsze krasnale i dowiedzą się, czym skrzaty się żywą, co robią w czasie wolnym i dlaczego właściwie zamieszkały we Wrocławiu?

Wszystkie terminy wycieczek, wraz z godzinami i opisami można znaleźć tutaj: http://krasnale.pl/wycieczki-tropem-wroclawskich-krasnali/