Zapraszamy na wystawę prac stworzonych w Wielkiej Wiosce Krasnoludków!

W tym roku Festiwal Krasnoludków nie skończył się wraz z zamknięciem Wielkiej Wioski Krasnali. Już w najbliższą sobotę – 16 września – po raz pierwszy zapraszamy na wernisaż prac, które dzieci stworzyły dla skrzatów w trakcie ostatniego weekendu.

Podczas tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Krasnoludków, jedną z sekcji w Wielkiej Wiosce Krasnali były “Dziecięce strefy plastyczne”. To w niej, dzieci pod okiem animatorów,  malowały, lepiły, rysowały i tworzyły kolorowe ozdoby oraz atrybuty dla naszych skrzatów. Spośród wszystkich prac krasnalowe jury wybrało około 30 najpiękniejszych, które już w najbliższą sobotę zaprezentujemy na pofestiwalowym wernisażu. Na wystawie będzie można również podziwiać zwycięskie chatki stworzone  w konkursie dla przedszkoli i szkół podstawowych: “Domek pod myszką” zrobiony przez uczniów z klasy 3b ze Szkoły Podstawowej nr 2 i domek “Niezapominajka” wykonany przez reprezentację Przedszkola nr 56.

Zachęcamy do wsparcia Małych Artystów i odwiedzenia tej wyjątkowej wystawy w Sali Wielkiej Ratusza. Wernisaż odbędzie się 16 września o godzinie 15. Wystawa potrwa 5 dni – do środy 20 września. Tego dnia wszystkie prace przejmą wrocławskie skrzaty, które zaniosą je do swoich kryjówek.  

Słodki poczęstunek tego dnia zapewnią nasi partnerzy – firmy Doti, Dijo, Mamut i Sonko. Ich produkty zostaną także dołączone do upominków dla dzieci.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny! Zapraszamy!