Zaginął Wypłatnik – ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…

O porwaniu Wypłatnika poinformowała nas za pośrednictwem fanpage’a jedna z naszych facebookowych przyjaciółek. Nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał, miejski monitoring również niczego nie wychwycił. Sprawa jest niezwykle tajemnicza – to kolejne już uprowadzenie jednego z krasnoludkowych braci (pamiętacie słynne porwanie Pracza Odrzańskiego ?). Czyżbyśmy mieli do czynienia z seryjnym krasnalowym kidnaperem?

Rysopis zaginionego: kilkadziesiąt centymetrów wzrostu, na głowie charakterystyczna szpiczasta czapeczka, ubrany był w marynarkę i spodnie w grafitowo – miedzianym kolorze i buty zakończone ostrym czubem. Posiadał przy sobie znaczną sumę pieniędzy i zestaw kart płatniczych. Zdjęcie poszukiwanego krasnala znajdziecie obok tekstu.

Każdy, kto widział Wypłatnika w ostatnim czasie lub posiada informacje, które mogą pomóc w jego odnalezieniu, proszony jest o pilne zgłoszenie się do Papy Krasnala (lub na najbliższy posterunek policji). Możliwy jest też kontakt drogą elektroniczną (redakcja@krasnale.pl lub strona fanów na Facebook.com ). Osoba, która pomoże nam odnaleźć Wypłatnika może liczyć na dozgonną wdzięczność wszystkich krasnali, ekskluzywne zaproszenie do naszego podziemnego Miasta na wspólna kolację i garść krasnoludkowych gadżetów.

Liczymy na Was!