Wymyśl nazwę dla pendrive’a – rozwiązanie konkursu

Po wielogodzinnych zażartych dyskusjach komisji konkursowej udało się wybrać 10 zwycięzców. Dziękujemy za wszystkie propozycje – są świetne! Nagrodzone osoby informacje o sposobie odebrania krasnalowego pendrive’a otrzymają drogą elektroniczną.

Oto nagrodzone nazwy (kolejność przypadkowa):

1. Pendrajwik – Ella Zygan

2. Chaberek – Anna Czorniej

3. GigaBajtek – Sławomir Duda-Klimaszewski

4. Niezapominajek – Kasia Karkowska

5. Pendwarf – Wioletta Sokół-Wawryniuk

6. Wrocpenek – Beata Szewczyk

7. Giguś  – Michał Kloc

8. Niezbędniks – Magdalena Borowiec

9. Urokniś – Milena Kwasek

10. W tym przypadku przekonało nas przede wszystkim uzasadnienie, dlatego je przytaczamy:Kochlik – Marzena Wawryniuk Zgodnie z tym, co Kochlik ma na swoim ubranku, czyli serducho, które bije dla każdej wrocławianki ; ) Wybrałam takie imię dla tego fajnego krasnoludka z głębokim wnętrzem, ponieważ wpadłam na pomysł damskiej wersji dla Kochlika, żeby nie był taki samotny w ciężkiej pracy jaką jest ochrona naszych dokumentów w swoim wnętrzu : ) Pani Kochlikowa mogłaby mieć odwrotne kolorki, czyli czerwoną czapeczkę i w środku niebieskie serduszko, tylko bardziej zimne, ale nasz Kochlik z pewnością by je rozgrzał .

Nazwa w skrócie taka, ponieważ mamy teraz taki gorący okres i może wielu z nas czeka na swoją wielką miłość, a może takie pendrive’y połączą jakieś dwa serducha.