Wymyśl imię dla nowego Krasnala i zgarnij nagrodę

Nikogo to już chyba nie zdziwi jeśli powiemy Wam, że w stolicy Dolnego Śląska zamieszkały dwa nowe Krasnale. Problem polega  na tym, że oba są póki co bezimienne. I nikt nie wie, jak się do nich zwracać. Dzięki Wam i Waszej kreatywności może się to zmienić. Trwa bowiem konkurs na imię dla jednego z nich.

Wysokie temperatury, piękny Wrocław, przyjaźni mieszkańcy i nie mniej przyjazne Skrzaty. Sami nie wiemy, co bardziej przyciąga nowe Krasnale do naszego miasta. Pozostaje nam się cieszyć, że jest ich aż tyle i nie ma tygodnia, żeby nie dotarły do nas wieści o nowych Skrzatach.

Ostatnio dwa Krasnale znienacka pojawiły się przy ulicy Żmigrodzkiej. Oba wykazują duże zainteresowanie wszystkim, co jest związane z kuchnią. Jeden gotuje, a drugi je. Jeden cały czas coś pichci na swojej kuchcence, a drugi dzień i noc pilnuje lodówki, tak aby nikt nie wyjadł jego zapasów. Obaj mówią dużo, ale żaden z nich nie zdradził nikomu, jak ma na imię.

Dlatego wszystko jest w Waszych rękach, a właściwie w głowach. Osoby, które na co dzień opiekują się Krasnalami liczą na Waszą kreatywność, którą przekujecie w nowe imię dla Skrzata, którego ulubionym sprzętem jest lodówka. Swoje propozycje możecie zostawiać w komentarzach pod postem konkursowym do 18 czerwca. Tam znajdziecie również wszystkie szczegóły dotyczące akcji.

I nie martwcie się, nad imieniem dla pichcącego Skrzata też już trwają burzliwe dyskusje.