Wygraj podwójne zaproszenie na lody z Food Trucka TUK TUK! Konkurs

konkurs-lody-tajskie-fb_470x394Twórcy Food Trucka TUK TUK jako pierwsi w stolicy Dolnego Śląska i jako jedni z nielicznych w Europie zapraszają na lody tajskie. Wystarczy, że napiszesz nam kogo chciałbyś obdarować słodką porcją lodów, a darmowy wypad do obwoźnej lodziarni może być twój!

Egzotycznie i niebanalnie

W TUK TUKU, podobnie jak na ulicach Tajlandii, na własne oczy można zobaczyć jak z naturalnych produktów powstają lody przypominające zmrożone róże. Jak to się dzieje? Na specjalnej płycie mrożącej produkty łączone są ręcznie przy pomocy szpatułek – porcja lodowych ruloników (zwanych też rollsami) powstaje więc na oczach klienta. Sami możemy wybrać z jakich składników powstanie nasz deser.

W stałej ofercie mobilnej lodziarni znajdziemy m.in. lody o smaku truskawkowym, bananowym, malinowym, jagodowym i kiwi oraz czekoladowym: Oreo i Twix a także ciasteczkowym. Dodatkowo menu rozszerzane jest o limitowane rodzaje deserów przyrządzane na przykład na bazie sezonowych owoców.

Co należy zrobić, by wygrać swoją porcję?

Wystarczy, że napiszesz nam kogo chciałbyś zabrać ze sobą na zwycięskie lody. Może chcesz zrobić niespodziankę córeczce lub synkowi, albo siostrzenicy lub bratankowi? Chętnie dowiemy się kogo chcielibyście uszczęśliwić! Najciekawszą propozycję nagrodzimy podwójnym zaproszeniem na lody w TUK TUK-u, a więc będziecie mieć szansę na zrealizowanie swoich planów!

Na zgłoszenia czekamy do czwartku 27 sierpnia, do godziny 12:00. Tego samego dnia wyłonimy zwycięzcę, tak by już w piątek mógł zaplanować swój darmowy wypad na lody. Po zapoznaniu się z regulaminem, zgłoszenia należy przesłać do nas przy pomocy formularza zamieszczonego u dołu strony.

O TUK TUK-u

Na co dzień mobilna lodziarnia działa w godzinach 12.00-20.00, przy ul. Powstańców Śląskich – naprzeciwko galerii handlowej Arkady, tuż obok – znanego fanom burgerów – Pasibusa. W niektóre letnie weekendy TUK TUK-a spotkać można na imprezach plenerowych oraz na okolicznych plażach i kąpieliskach. Wielbiciele food trucków będą mieli okazję skosztować tajskich lodów również podczas zbliżającego się festiwalu Wrocławskich Ulicożerców, który odbędzie się 22-23 sierpnia na terenie Browaru Mieszczańskiego przy ul. Hubskiej.

Porcja lodów tajskich kosztuje 9,90 zł za jeden smak oraz 10,90 zł za dwa smaki. Informacje o aktualnych podróżach food trucka, wydarzeniach, bieżących promocjach i nowych smakach znaleźć można na facebook’owym profilu.

Wygraj zaproszenie na lody! Wypełnij formularz konkursowy

proszę wpisać swoje imię i nazwisko
(* Pole wymagane)
Proszę wpisać swój adres e-mail
(* Pole wymagane)
Proszę wpisać numer swojego telefonu kontaktowego
(* Pole wymagane)
Napisz kogo chciałbyś zabrać ze sobą na zwycięskie lody.
(* Pole wymagane)