Wycieczki tropem krasnali. Pierwsza już w ten piątek!

Wrocławskie krasnale chcą Was bliżej poznać i opowiedzieć kilka ciekawych historii o sobie. Posłuchamy więc o tym, skąd krasnoludki wzięły się we Wrocławiu, rozwiążemy krasnalowe zagadki i wspólnie uratujemy Śnieżkę.

Miejsca na pierwsze krasnalowe wycieczki już są zajęte, ale wciąż są otwarte zapisy na kolejne bajkowe wyprawy. Zapraszamy Was zatem do zajrzenia do działu z wycieczkami i wybraniu tej, która tematycznie najbardziej Wam odpowiada. A jest z czego wybierać!

Poza tajemnymi historiami o tym, skąd się wzięły pierwsze krasnale w naszym mieście, będzie można zagrać w miejską grę. Wszyscy poszukiwacze krasnoludków, którzy w poprzednich latach brali udział w manewrach, wiedzą, że nie jest to zwykła wycieczka. Trzeba się rodzinnie nagłówkować, mieć oczy dookoła głowy i czasami szybko przebierać nogami, aby zdążyć rozwiązać wszystkie krasnoludkowe zadania. I tym razem odkryjemy nowe tajemnice Wrocławia!

Wycieczka „Na ratunek Śnieżce” to z kolei świetna gra nie tylko dla najmłodszych. Zagramy razem w grę. Naszą planszą będzie Stare Miasto we Wrocławiu. Piękny Książę gdzieś się zapodział, dlatego krasnale postanowiły wziąć sprawy w swoje ręce i wyrwać ze snu Śnieżkę. Nie jest to takie proste, gdy jest się małym, a za przeciwnika ma się straszną Macochę i czary. Pomożemy krasnoludkom! Przy okazji poznamy różne szyfry, sporządzimy czarodziejski eliksir i będziemy się dobrze bawić.

Zapraszamy Was bardzo serdecznie!
Wrocławskie Krasnale