Twórcy krasnali wrocławskich

zyczliwek2Poszukujemy wszystkich twórców krasnali wrocławskich! Chcielibyśmy dodać Was do naszej bazy na stronie.

Coraz więcej firm i osób prywatnych decyduje się na postawienie własnego krasnala. Otrzymujemy mnóstwo zapytań, gdzie najlepiej zamówić figurkę i jaki jest jej koszt. Chcielibyśmy ułatwić sprawę zarówno klientom, jak i wykonawcom.

Pracownia Kontakt Opis

Tomasz Moczek

www.wroclawskiekrasnale.pl

 

tel. 601 665 878

tomasz@moczek.com

Projektuję krasnale od 2005 roku. Zacząłem na zlecenie Biura Promocji Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. Przez media jestem nazwany Ojcem Wrocławskich Krasnali. Realizuję i rozwijam projekt do dzisiaj zgodnie z jego założeniami. Zapraszam do współpracy.

Strona internetowa: www.wroclawskiekrasnale.pl, www.moczek.com

Marta Mirynowska i Piotr Makała

www.wytworniarzezby.pl

603 408 843, 601 160 660
kontakt@wytwornia.wroclaw.pl

Wykonywaniem Wrocławskich Krasnali zajmujemy się niemal od początku ich pojawienia się we Wrocławiu początkowo realizując je na zlecenie Agencji Vanillia. Naszą pracownię realizacyjną, po wielu latach istnienia w zajezdni tramwajowej przy ul. Legnickiej przenieśliśmy do lasu do malowniczej miejscowości Gaj w kotlinie kłodzkiej. We Wrocławiu do dyspozycji klienta mamy biuro na ul. Jesiennej 22E, w którym na żywo można zobaczyć nasze Krasnale (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym).

W naszej pracowni można zamówić rzeźbę wrocławskiego krasnala, a w niedalekiej przyszłości będzie można również kupić gotowe wzory. Wykonujemy je na indywidualne zamówienia dla firm oraz osób prywatnych. Realizujemy zamówienia od projektu, przez odlew, po sam montaż.

Zaczarowany Świat Moniki Poli 530300712
monikapola74@gmail.com
Tworzeniem krasnali i nie tylko zajmuję się od niedawna, swoje prace tworzę z kawy w domu. Moje krasnale stoją w witrynach Dolnośląskiego Ośrodka Turystycznego przy ul. Świdnickiej 44. Sama wykonuję projekty. adres strony: http://zaczarowanyswiatpoli.blogspot.com/
Grzegorz Łagowski
odlewniaartystyczna.pl
rzeźba@odlewniaartystyczna.pl Krasnale to też prawdziwa rzeźba i tak je traktuje się w mojej pracowni i odlewni. Zapraszam na stronę odlewniaartystyczna.pl

Pracownia rzeźbiarska- zajezdnia

Beata Zwolańska-Hołod

501 252 145
beba14@tlen.pl
Rzeźby z brązu (krasnale, statuetki, medale, popiersia itp.) wykonuję od kilkunastu lat. Rzeźby powstają od projektu do odlewu w brązie w pracowni
Marlena Zakrzewska – „Biały Kot” pracownia stylu tel. 600 031 842
bialykoteu@gmail.com
Rzeźba, malarstwo, grafika i słowo. Tym wszystkim zajmuje się nasza pracownia. Temat krasnali jest nam bliski od wielu lat. Wykonujemy nie tylko projekty krasnali czy prototypy – ale nade wszystko hiperrealistyczne krasnale z gumy, ze sztucznego kamienia bądź brązu. Serdecznie zapraszam na naszą stronę: www.bialykot.eu
Aleksander Gołaś – Fiffin tel. 600 271 521
g.oli@wp.pl
Zaprojektowałem i wyrzeźbiłem krasnala Szczęśliwka. Zawodowo pracuję w branży teatralnej. Stworzenie projektu nie stanowi problemu, ale nie zajmuję się odlewnictwem – wykonawstwem bezpośrednim.

Artur Wochniak | SCULPTURE STUDIO

www.rzezba-wochniak.eu

 

+48 609 621 605 RZEZBAWOCHNIAK@GMAIL.COM

 Zajmuję się profesjonalnie rzeźbą (kameralną i monumentalną) od 20 lat. Zapraszam do współpracy.

www.facebook.com/RZEŹBA-Artur-Wochniak-155598367840274

 

Jeśli projektujesz i rzeźbisz wrocławskie krasnale, wypełnij poniższy formularz. Twoje dane oraz kontakt do Twojej pracowni znajdą się u nas na stronie, którą będziemy polecać firmom i osobom chcącym zainwestować we własną figurkę.

Twórcy krasnali

Podaj swoje imię i nazwisko
(* Pole wymagane)
(* Pole wymagane)
Podaj swój adres e-mail
(* Pole wymagane)
Podaj nam swój nr telefonu, aby łatwiej było się z Tobą skontaktować
Jak długo zajmujesz się tworzeniem krasnali? Gdzie znajduje się Twoja pracownia? Jacy klienci mogą się do Ciebie zgłaszać? Czy wykonujesz projekty krasnali?
(* Pole wymagane)
SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA TWOICH DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ GMINĘ WROCŁAW

Niniejszą informację otrzymałeś w związku z obowiązkami określonymi w art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej z dnia 14 maja 2016 r. L 119/1).

 1. Administrator Danych Osobowych (ADO)

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Gmina Wrocław, z siedzibą we Wrocławiu. Możesz się z nami skontaktować w następujący sposób:
  - listownie na adres: Pl. Nowy Targ 1-8, 50-141 Wrocław przez e-mail: bpm@um.wroc.pl
  - telefonicznie: +48 71 777 82 10

 2. Inspektor Ochrony Danych

  Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych. Jest nim Sebastian Sobecki. Inspektor to Osoba, z którą możesz się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych oraz korzystania z przysługujących Ci praw związanych z przetwarzaniem danych. Możesz się z nim kontaktować w następujący sposób:
  - listownie na adres: ul. G. Zapolskiej 4, 50-032 Wrocław
  - przez e-mail: iod@um.wroc.pl
  - telefonicznie: +48 717 77 77 24.
 3. Cele przetwarzania Twoich danych osobowych

  Dane osobowe wnioskodawcy w zakresie: imię i nazwisko, adres, adres e-mail, telefon stacjonarny lub komórkowy, nazwa podmiotu zgłaszającego będą przetwarzane w celu:
  - świadczenia usług drogą elektroniczną
  - umożliwienia przedstawienia Twojej oferty na stronie krasnale.pl
 4. Podstawa prawna przetwarzania Twoich danych osobowych

  Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w stopniu niewykraczającym poza udzieloną przez Ciebie zgodę.
 5. Okres przechowywania Twoich danych osobowych

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Urząd Miejski Wrocławia przez maksimum 1 rok, następnie zostaną bezpowrotnie usunięte.
 6. Odbiorcy Twoich danych osobowych

  Twoje dane zostaną udostępnione podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dodatkowo dane mogą być dostępne dla usługodawców wykonujących zadania na zlecenie Administratora w ramach świadczenia usług serwisu, rozwoju i utrzymania systemów informatycznych.
 7. Twoje prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych

  Przysługują Ci następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych:
  - prawo dostępu do Twoich danych osobowych,
  - prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych,
  - prawo żądania sprostowania i uzupełnienia Twoich niekompletnych danych osobowych,
  - prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych,
  - prawo żądania usunięcia do Twoich danych osobowych,
  - prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych,
  - prawo do złożenia skargi.
  Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z Inspektorem Ochrony Danych (dane kontaktowe powyżej).
 8. Prawo wniesienia skargi

  W przypadku nieprawidłowości przy przetwarzaniu Twoich danych osobowych, przysługuje Ci także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dziękujemy za kontakt!