Wrocławskie Krasnale grają dla WOŚP

“Kim jesteśmy? – Wrocławskimi Krasnoludkami! Co robimy? – Pomagamy! Jak? – Gramy na gitarach!”  Tak właśnie będzie już w najbliższą niedzielę. Wtedy w całym kraju już po raz 26. rozbrzmi Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, a na placu Nowy Targ zagra Gitarowa Orkiestra Krasnoludków.

Nie jest żadną tajemnicą, że Wrocław gitarami stoi, a i Krasnali u nas nie brakuje. A Skrzat i gitara to już całkiem niezłe połączenie. Dżaruś, Barduś czy Leszko z Wrocławca. Muzyków wśród naszych Skrzatów nie brakuje. Ale nie tylko oni zagrają dla was w niedzielę. Pozostałe Krasnale stroją się jak mogą. Jeśli zatem ostatnimi czasy słyszeliście jakieś dziwne dźwięki, na przykład w okolicy Przejścia Świdnickiego to pewnie był to Papa Krasnal. A jeśli brzęczenie dobiegało z okolicy Wydziału Filologicznego to nie były to dźwięki zwiastujące nieszczęście w związku ze zbliżającą się sesją tylko Profesor Miodek…

Koniecznie bądźcie z nami w to niedzielne popołudnie. Każdy może przyłączyć się do krasnalowej zabawy. Wiek i umiejętności nie mają żadnego znaczenia. Weźcie ze sobą gitarę, ukulele, mandolinę, tak naprawdę cokolwiek ze strunami. Nie zapomnijcie również o  dobrym humorze, skrzaciej czapce lub stroju  i… portfelu. Bo poza dobrą zabawą liczy się także to, aby zebrać jak najwięcej pieniędzy w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Startujemy około godziny 15.00 na głównej scenie WOŚP na placu Nowy Targ.