Wrocławianie będą pedałować dla WOŚP

Pięć specjalnych rowerów miejskich od marca będzie jeździć po Wrocławiu na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Operator systemu, po zakończeniu sezonu 2013, przekaże całkowity dochód z wynajmu „orkiestrowych” rowerów na konto fundacji. Ponadto Nextbike przekazał na licytację jedną ze swoich stacji w samym centrum miasta.

Już na początku marca na ulice Wrocławia wyjedzie pięć rowerów oznaczonych barwami WOŚP. Dochód z ich wynajmu po zakończeniu sezonu zostanie przekazany na konto Fundacji Jurka Owsiaka. A zatem tylko od wrocławskich rowerzystów zależy, jak duża będzie to kwota – żeby wspomóc szczytny cel, wystarczy wypożyczać właśnie te, charakterystyczne rowery.

Dodatkowo operator przekazał również jedną ze swoich najpopularniejszych stacji na specjalną licytację fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na aukcję „Twoja stacja rowerowa w centrum Wrocławia od Nextbike Polska” trafiła możliwość obrandowania (grafiką i tekstem) i nazwania jednej z pięciu stacji.

To atrakcyjna oferta dla wrocławskich firm, przedsiębiorstw i organizacji, które chciałyby się zareklamować w atrakcyjny sposób, w prestiżowej lokalizacji, a równocześnie pomóc Orkiestrze, na której konto trafi wylicytowana kwota. Do wyboru zwycięzcy aukcji są stacje:

– Grodzka/ Most Uniwersytecki

– Plac Grunwaldzki/DS „Kredka” i „Ołówek”

– Hala Targowa

– Plac Orląt Lwowskich

– Plac Jana Pawła II

Licytacja prowadzona jest w popularnym serwisie Allegro, pod adresem: http://aukcje.wosp.org.pl/twoja-stacja-rowerowa-we-wroclawiu-od-nextbike-i731979