Wrocław w sylwestrową noc

Niespodzianką imprezy sylwestrowej na wrocławskim Rynku ma być występ szwedzkiej grupy Arrival, która w odtwarza legendarną Abbę. Ten koncert niewątpliwie wpisze się w powracającą modę na legendarny skandynawski zespół. Wrocławski sylwester ponownie zagości tez w domach milionów Polaków. Wszystko dzięki telewizyjnej dwójce, która już czwarty raz będzie współorganizatorem koncertu. Poza wymienionymi gwiazdami telewidzowie i publiczność zgromadzona na Rynku usłyszą też wakacyjne hity zespołu Pachanga czy Shauna Bakera. Ostatni wykonawca obok Dody i Modern Talking zapowiadany jest jako największa gwiazda imprezy sylwestrowej we Wrocławiu.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć władze podziemnego Wrocławia także przygotowały specjalne atrakcje dla społeczności Krasnali. Mali mieszkańcy podziemnego miasta zamiast imprezy na wrocławskim Rynku mogą wybrać biesiadę na placu Wielkiej Życzliwości (centralny punkt miasta Krasnali). Niestety nie znamy pełnej listy gwiazd biesiady. Udało się jedynie ustalić, że solowy koncert da Grajek, a gościnnie wystąpi zespół „Little Talking”. Wiadomo też, że odbędzie się konkurs na najlepszy „dowcip z brodą”. Problemu z wyborem imprezy sylwestrowej nie będzie miał Chrapek, który i tak  prześpi cały wieczór.

Jeśli ktokolwiek posiada więcej informacji o krasnalowym sylwestrze zachęcamy do dzielenia się nimi na forum krasnale.pl