Wielkie gotowanie w gigantycznym garze na Jarmarku Produktów Świeżych

Ugotujemy ponad 2 tysiące litrów barszczu ukraińskiego, którego każdy będzie mógł spróbować. Poza tym na Jarmarku będzie można spróbować dolnośląskich przysmaków, a jedną z atrakcji będzie także zagroda ze zwierzętami.

Od 11:00 do 18:00 zaplanowano warsztaty, pokazy oraz degustacje. Hitem dnia będzie widowiskowe gotowanie ponad 2 tysiące litrów barszczu ukraińskiego. Po wielkim gotowaniu czas na wielką degustację. Każdy kto zawita na jarmark będzie mógł skosztować wyśmienitej zupy.

Ponadto w ramach eventu odbędą się warsztaty kulinarne. W programie warsztatów gotowanie potraw jednogarnkowych z kasz, przyrządzanie deserów z kaszy jaglanej i oczywiście wspólna degustacja.

Ponadto na Nowym Targu zorganizowane zostaną warsztaty z wykonania wielkanocnych kompozycji na świąteczny stół, a także malowania pisanek wielkanocnych pod okiem instruktorki. Dodatkowo będzie można także formować i malować
figurki z masy solnej w kształcie warzyw.

Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych. Będą to między innymi wiejska zagroda z żywymi króliczkami, zakątek z poduchami do siedzenia w kształcie warzyw oraz kącik zajęć plastycznych, gdzie pod okiem animatorek dzieci będą mogły malować pisanki i lepić figurki z masy solnej.

Więcej informacji na www.jarmarkproduktowswiezych.pl