Wielki finał loterii „Rozlicz PIT we Wrocławiu” już w tym tygodniu!

piknik-pit-png13 maja na placu Nowy Targ odbędzie się „piknik podatkowy”, na który serdecznie zaprasza Urząd Miasta Wrocławia. Mieszkańcy, którzy rozliczyli się we Wrocławiu i zgłosili do loterii po raz trzeci mają szanse wygrać atrakcyjne nagrody.

W piątek, o godzinie 12:00 rozpocznie się piknik na placu Nowy Targ. Dla uczestników przewidziano następujące atrakcje:

STREFĘ JEDZENIA – foodtrucki,

STREFĘ URBANCARD PREMIUM – będzie można bezpłatnie otrzymać status Premium Urbancard (uprawnia ona do zniżek na wydarzenia, koncerty i wystawy),

STREFĘ DZIECI – animacje i scenki dla dzieci,

FOTOBUDKĘ – będzie można zrobić sobie zdjęcie z przyjaciółmi,

GRĘ MIEJSKĄ – zabawę dla młodzieży i dorosłych

Gra miejska „Stawiam na Wrocław” rozpocznie się o godzinie 15:30. Polegać będzie na odbieraniu zadań od kolorowych postaci z historii Wrocławia. Będą to nietrudne polecenia ekonomiczne lub w jakiś sposób związane z naszym miastem. Wiedza o Wrocławiu nie jest jednak wymagana. Aby wziąć udział w zabawie należy drużynę (od 2 do 5 osób), w której znajduje się przynajmniej jeden dorosły, zgłosić mailowo (przesłać imiona, nazwiska, wiek, e-mail kontaktowy) na adres zapisy@exploring.pl. Dla wszystkich uczestników przewidziano upominki a najlepszym w okolicach 17:30 rozdane zostaną dodatkowe nagrody.

Dodatkowo będzie można zagrać we wrocławską edycję ogromnej gry planszowej (5m x 5m), w której każdy uczestnik otrzyma nagrodę.

Zwycięzcy loterii podatkowej zostaną wylosowani o 13:00.

Wydarzenie potrwa do godziny 18:00. Wstęp jest bezpłatny.

Zapraszamy!