Wielki festiwalowy konkurs plastyczny dla szkół podstawowych i przedszkoli na najpiękniej udekorowaną chatkę. Poznaj krasnalowy regulamin!

parada-krasnali-2W czasie Festiwalu Krasnoludków w parku Staromiejskim stanie 30 domków z tektury. Szkoły i przedszkola, których podopieczni najpiękniej przyozdobią swoją chatkę, otrzymają voucher na zakup sprzętu elektronicznego o wartości 500 złotych!

Konkurs odbędzie się 18 września podczas Festiwalu Krasnoludków, w godzinach od 10:30 do 13:00 na terenie Parku Staromiejskiego we Wrocławiu. Zgłoszenia szkół i przedszkoli przyjmujemy od 1 do 15 września pod adresem: konkurs@exploring.pl.

Na terenie Parku Staromiejskiego stanie 30 domków z tektury o wielkości 110x80x110 cm. Domki te będą zupełnie białe. Zadaniem dzieci będzie pokolorowanie i udekorowanie ich w jak najbardziej fantazyjny i oryginalny sposób. Dzieci będą musiały uporać się z tym zadaniem w ciągu 90 minut! Szkoły i przedszkola muszą dostarczyć własne materiały służące do dekoracji domków w dowolnej technice bezpiecznej dla dzieci. Część materiałów dekoracyjnych może zostać wykonana przed dniem konkursu.

Nagrody otrzymają wszystkie dzieci ze zwycięskich grup. Dodatkowo, jedna zwycięska szkoła podstawowa oraz jedno zwycięskie przedszkole otrzymają vouchery do sklepów z elektroniką o wartości 500 złotych.

Każda instytucja może zgłosić maksymalnie jedną reprezentację do udziału w konkursie. Reprezentacja może składać się maksymalnie z 25 dzieci oraz maksymalnie 2 opiekunów grupy. Ilość drużyn biorących udział w konkursie jest ograniczona. Do konkursu może dołączyć 30 drużyn – 15 szkół podstawowych oraz 15 przedszkoli.

Zapoznaj się z zasadami konkursu! REGULAMIN >>