Wielka Księga Małych Życzeń na Wielkiej Wyspie

chcemy_przd_druk1Do końca kwietnia można zdecydować o tym jakie wydarzenia kulturalne zagoszczą na Wielkiej Wyspie. Ośrodek Działań Twórczych Światowid zaprasza do zgłaszania swoich projektów imprez kulturalnych, które ośrodek mógłby zorganizować na Biskupinie.

Pomysły można zgłaszać poprzez ankietę dostępną na stronie internetowej. Wypełnioną ankietę należy przesłać na adres: chcemy@swiatowid.net.pl lub złożyć osobiście w sekretariacie ODT.

Na bazie nadesłanych projektów powstaną wnioski kulturalne, które wezmą udział w konkursie, który zostanie ogłoszony pod koniec kwietnia. W ten sposób powstanie Wielka Księga Małych Życzeń, która pomoże Światowidowi animować lokalne środowisko zgodnie z pragnieniami mieszkańców miasta. To od ich decyzji zależy jakie warsztaty artystyczne, koncerty, wystawy, premiery oraz imprezy plenerowe powstaną na Wielkiej Wyspie.

Projekt ankiety „Chciałabym… Chciałbym… Chcemy!” pomoże w zgromadzeniu informacji o potrzebach kulturalnych mieszkańców. Wszystkie udzielone opinie i informacje są anonimowe. Projekt realizowany jest w ramach funduszu finansowanego ze środków Narodowego Centrum Kultury „Dom Kultury + Inicjatywy Lokalne 2015”.

Ankieta znajduje się na stronie internetowej organizatora.