Wielka bitwa na poduszki na wrocławskim Rynku!

International Pillow Fight Day zagości w Polsce. 11 kwietnia na wrocławskim Rynku będzie można bezkarnie okładać się poduszkami i obserwować wzbijające się w górę pierze.

pillow-fightŚwiętujmy wiosnę z odrobiną szaleństwa – już 11 kwietnia, w sobotę, na wrocławskim Rynku rozpocznie się prawdziwa walka na poduszki! Można zaprosić znajomych, przyjaciół i wrogów i z każdym świetnie się bawić. Jedyny warunek, to przynieść własną poduszkę. Walka jest darmowa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Zasady walki są proste: obrzucamy się miękkimi poduchami, mogą być bez piór, a jeśli już się trafią takie z pierzem, to trzeba będzie zostawić po sobie porządek. Staramy się unikać kontuzji i wpadania na inne bawiące się osoby, nie rzucamy poduszek w stronę ludzi, który fotografują, lub po prostu się przyglądają. Zabawa wiąże się z dużą ilością pierza, więc alergicy powinni zaopatrzyć się w środki, które pozwolą im złapać oddech.

Walka rozpocznie się o godzinie 13:00 specjalnym sygnałem. Zabierzcie ze sobą worek na śmieci, by sprzątnąć pozostałości po poduszkach. Zabierzcie dobre humory i siłę w rękach, bo może się okazać, że walki potrwają nawet dwie godziny.