Wielka Akcja Urodzinowa – szukamy kolegów krasnala Życzliwka

Wielkimi krokami zbliżają się dwunaste urodziny krasnala Życzliwka. Z tej okazji skrzat postanowił wyprawić huczną imprezę, jakiej krasnali świat nie widział. Ma jednak jeden problem. Nie zna adresów i imion wszystkich swoich kolegów. Dlatego liczy na Waszą pomoc. Jak możecie to zrobić?

Krasnale we Wrocławiu wyrastają szybciej niż grzyby po deszczu. Przybywają do nas z różnych zakątków świata. Pierwszą rzeczą, jaką powinny zrobić po dotarciu do stolicy Dolnego Śląska jest udanie się do Urzędu Rejestracji Krasnali, czyli TUTAJ. Jednak życie miasta i nowe znajomości tak je pochłaniają, że po prostu tam nie docierają. Oczywiście pogłoski o nowych mieszkańcach niekiedy, a właściwie to prawie zawsze, do nas dochodzą. Jednak bez ich zdjęcia, oficjalnego imienia i dokładnego adresu nasza baza pozostaje niekompletna, a urzędowy licznik wskazuje na liczbę niższą niż w rzeczywistości.

Zbliżający się 21 listopada – Dzień Życzliwości i urodziny krasnala Życzliwka – to dobra okazja, aby to zmienić. Zwłaszcza, że skrzat robi imprezę, a jego marzeniem jest zaprosić wszystkie krasnale, jakie mieszkają w mieście. Możecie mu pomóc, zgłaszając nam skrzaty, których brakuje w oficjalnej bazie.  

Uwaga! Niespodzianka! Dla pierwszych 15 osób, które zgłoszą nam nowe krasnale poprzez prawidłowo wypełnione formularze mamy nagrody – gadżety Dnia Życzliwości. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem: http://krasnale.pl/regulamin-konkursu-w-serwisie-krasnale-pl-wielka-akcja-urodzinowa/

 Jak zgłosić krasnala? To proste!

  1. Sprawdź, czy krasnala, o którym myślisz nie ma już w naszej bazie TUTAJ.
  2. Nie? To koniecznie zrób mu zdjęcie – będzie potrzebne, aby prawidłowo zgłosić skrzata
  3. Wypełnij formularz Urzędu Rejestracji Krasnali TUTAJ. Pamiętaj, aby koniecznie podać:
  • imię, nazwisko, adres mailowy (jeśli będziesz w pierwszej piętnastce, tylko tak będziemy mogli się z Tobą skontaktować),
  • imię skrzata – koniecznie prawdziwe*. Skrzaty bardzo się obrażają, jeśli się je myli lub przekręca ich imiona,
  • dokładny adres krasnala (inaczej zaproszenie na urodziny nie dojdzie),
  • opis skrzata i jego zdjęcie;

I to wszystko! Nasza Wielka Akcja Urodzinowa trwa do poniedziałku 20 listopada, do godziny 12.00

*Co to znaczy, że imię jest prawdziwe? Zostało nadane krasnalowi przez jego pomysłodawcę/twórcę/inwestora. W skrócie przez tego, który postawił krasnala w naszym mieście.