„Urodziny Życzliwka” – gra miejska jedną z atrakcji 10. Festiwalu Krasnoludków

To już dziesiąte urodziny Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków! Tak się składa, że w podobnym czasie przypadają urodziny najbardziej znanego wrocławskiego krasnala – Życzliwka. Szykuje się wielka urodzinowa impreza, na którą przyjadą krasnale z całego świata! To właśnie je spotkają na swej trasie uczestnicy gry miejskiej „Urodziny Życzliwka”.

Dla uczestników gry będzie to wyjątkowa okazja, by zapoznać się z urodzinowymi zwyczajami z różnych krajów świata.

Aby zagrać, wystarczy zebrać drużynę (od 2 do 6 osób), w której jest przynajmniej jedna osoba pełnoletnia oraz co najmniej jedno dziecko poniżej 15-go roku życia. Następnie należy przesłać zgłoszenie e-mailem na adres zapisy@exploring.pl. Zgłoszenia powinny zawierać imiona, nazwiska  i wiek uczestników oraz jeden e-mail i telefon kontaktowy. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa o północy 5 września. Liczba miejsc w grze jest ograniczona.

Udział w grze jest bezpłatny.

W sobotę,  7 września, o godzinie 13.00 rozpoczniemy wydawanie materiałów do gry. Punkt rejestracyjny będzie znajdował się na terenie festiwalu w Ogrodzie Staromiejskim. Teren rozgrywki natomiast  obejmie ścisłe centrum Wrocławia. Miejsca, gdzie zostaną ukryte krasnale, będą musieli rozszyfrować uczestnicy. Rozgrywka zakończy się wręczeniem nagród na scenie około godziny 16.30.

Na każdą drużynę czekać będzie pamiątkowy upominek, a na drużyny z najlepszym wynikiem otrzymają  pakiety od organizatora Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków.

REGULAMIN GRY MIEJSKIEJ „Urodziny Życzliwka”