Spotkanie z Brandonem Mullem, autorem cyklu Baśniobór

AutorW piątek i sobotę we Wrocławiu będzie można spotkać autora poczytnych książek dla dzieci. Miejsca, w których Brandon Mull porozmawia z fanami i podpisze książki to Hala Stulecia, Kino Nowe Horyzonty i Empik Renoma.

Pięciotomowa seria książek dla dzieci znalazła się na pierwszym miejscu listy bestsellerów „New York Timesa”. Autor jest więc rozpoznawalny wśród najmłodszych czytelników. Cykl opowiada o rodzeństwie, które musi zmierzyć się ze złymi siłami mieszkającymi w tytułowym Baśnioborze. Jest to ostatnia magiczna kraina na świecie, której opiekunem jest dziadek dwójki bohaterów. W wyniku działań złych mieszkańców lasu, Kendra i Seth wyruszają na przygodę by uratować swoich bliskich oraz sam Baśniobór.

Brandon Mulle będzie obecny na spotkaniach otwartych w piątek 3 czerwca od godziny 12:00 w Hali Stulecia oraz następnego dnia od 11:00 do 12:30 w Empiku Renoma. Zapraszamy również do Nowych Horyzontów w sobotę, miedzy 14:00 a 15:30, gdzie odbędzie się spotkanie w ramach Festiwalu Kryminału.