Przespaceruj się szlakiem wrocławskich krasnoludków

Spacer rozpocznie się w Czekoladziarni, skąd pójdziecie tropem wrocławskich krasnali. W trakcie spaceru poznacie miejsca, gdzie mieszkają krasnoludki i usłyszycie wiele ciekawostek na temat najmniejszych mieszkańców naszego miasta. Chociażby o tym, co chętnie jadają, a czego nie znoszą i czy kobiety krasnoludzkie też mają brody? Dowiecie się też dlaczego tak wiele krasnali mieszka w naszym mieście i ile lat żyją? Na podstawie specjalnej mapy odnajdziecie krasnoludki z okolicy Rynku, a nawet wykonacie ich portreciki. W tej mrówczej pracy bardzo przydatni będą rodzice. Spacer zakończy się w Czekoladziarni, gdzie na wszystkie dzieci będzie czekała słodka czekolada.Spacer poprowadzi Aldona Fąfara, historyczka sztuki i przewodniczka wrocławska.

W związku z ograniczoną ilością miejsc konieczna jest rezerwacja telefoniczna pod numerem 0717975716 bądź mailowa:info@czekoladziarnia.com.pl

Z wszelkimi pytaniami prosimy dzwonić pod numer 0609539288, czas trwania: ok. 1,5 godz., koszt: 15 zł od dziecka, opłatę można uiścić przed albo po spacerze, w Czekoladziarni .