Powitajmy wspólnie Krasnala Vincenta!

Wrocław czeka na Oscara! Ale zanim będziemy trzymać kciuki za animację “Twój Vincent” w oscarową noc, już jutro do Wrocławia przyjedzie nowy Skrzat. Gdzie i o której możecie się z nim przywitać?

Wiele wskazuje na to, że Krasnal Vincent już jest we Wrocławiu, chociaż póki co bardzo skutecznie się ukrywa. Czego jak czego, ale tajemniczości nie można mu odmówić. Jak skrzacia historia pokazuje Duzi Ludzie już dużo wcześniej wiedzieli, jak wyglądają nowi mieszkańcy. Problem był tylko z imieniem…

Krasnal Vincent oficjalnie ujawni się jutro (2 marca) o godzinie 11.30. A zamieszka przed barem Barbara, przy ulicy Świdnickiej 8b. Jego przybycie do miasta ma upamiętniać zaangażowanie miasta i wrocławskich instytucji w powstanie wyjątkowej animacji “Twój Vincent”, która w najbliższą niedzielę powalczy o Oscara.

W uroczystym powitaniu Skrzata wezmą udział przedstawiciele wrocławskich koproducentów filmu: Dorota Ostrowska (zastępca dyrektora Biura Promocji Miasta i Turystyki), Robert Banasiak (dyrektor Centrum Technologii Audiowizualnych), Jarosław Perduta (dyrektor Odry-Film),  Rafał Bubnicki (zastępca dyrektora Odry-Film ds. produkcji filmowej), a także Wanda Ziembicka-Has. Za wizerunek Skrzata odpowiada Beata Zwolańska-Hołod.

Przywitanie Vincenta jest jednym punktów programu Przeżyjmy to jeszcze raz – „Twój Vincent” we Wrocławiu. W ramach tego wydarzenia wrocławianie mogą do 8 marca zobaczyć film “Twój Vincent” (dwa pokazy dziennie w Dolnośląskim Centrum Filmowym), a także odwiedzić wystawę obrazów kadrów z filmu. Z kolei 3 marca można zwiedzać Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA oraz studio filmowe, w którym realizowane były ujęcia z udziałem aktorów.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem: https://www.facebook.com/events/167957414010317/