Panatostrachy, czyli Halloween dla dzieci w Panato Café

fot. joan!ta / (CC BY-SA 2.0)/ flickr.com

fot. joan!ta / (CC BY-SA 2.0)/ flickr.com

31 października w Panato Café przyniesie okazję do podwójnego świętowania. W tym dniu twórcy kawiarni obchodzić będą nie tylko Halloween, ale i pierwszy rok działalności lokalu. Za dnia dzieci będą więc bawić się na bezpłatnych warsztatach plastycznych, a wieczorem dorośli zagrają w kalambury i obejrzą kilka filmów grozy!

Aby uczcić pierwszy rok działalności nietypowej kawiarni, w najbliższą sobotę odbędą się jej urodziny. Całodniowe wydarzenie wypada w Dziady (polską wersję Halloween), dlatego też pierwsze urodziny spółdzielczej kawiarni na Nadodrzu utrzymane będą w klimacie lekko upiornym z dużym przymrużeniem oka. Jak zapewniają organizatorzy będzie strasznie, wesoło i smacznie. W programie wydarzenia m.in. bezpłatne warsztaty plastyczne dla dzieci, kalambury, specjalne zniżki dla gości, czytanie „Dziadów” do kawy i ogromna dawka pozytywnej energii.

Panato Café jest spółdzielczą kawiarnią, w której płaci się za czas, a nie za produkty. Na co dzień można tu zawitać na warsztaty plastyczne dla dzieci, cuppingi oraz cykliczne spotkania w ramach Jogi Śmiechu, Filozoficznych Wtorków oraz Socjologicznych Niedziel.

PANATOSTRACHY_plakatPANATOSTRACHY – 31 października od godziny 11:00
  • 12:00-15:00 – bezpłatne STRACHO-warsztaty dla dzieci – najmłodsi wraz z animatorami PANATO i PANATO Café będą robić kolorowe maski na Halloween’ową zabawę oraz lampiony
  • 16:30 – kalambury – temat filmowy (horrory, dreszczowce)
  • 18:00 – TORT urodzinowy
  • 19:00 – 20:30 – projekcja „Nosferatu – symfonia grozy” (1922)
  • od 20:30 relaks przy kominku