Ostatni weekend ze światem z klocków Lego na Stadionie Wrocław!

lego-1044891_640Budowle inspirowane Gwiezdnymi Wojnami i stanem wojennym złożono z dziesięciu tirów klocków i sprzętu. Na powierzchni 1500 metrów kwadratowych zmieściło się aż sto makiet.

Największa w Polsce wystawa budowli z klocków lego, do obejrzenia na wrocławskim Stadionie, potrwa jeszcze tylko do 14 lutego.

Eksponaty zachwycą dzieci w każdym wieku. Najmłodsze dzieci w wieku przedszkolnym będą mogły bawić się klockami Duplo. Na starsze czekają: strefy zabaw klockami Lego, zjeżdżalnie samochodowe, budowanie obiektów z ogromnych klocków, ściana do pisania i malowania klockami oraz strefa gier Lego na Play Station 4.

Wystawa jest również podróżą do świata Gwiezdnych Wojen i historii z filmów i bajek. Część eksponatów ma charakter edukacyjny. Niektóre budowle przedstawiają zabytkową i współczesną architekturę, wydarzenia historyczne i makiety stanu wojennego. Jest również ogromne lotnisko z modelami samolotów z I i II wojny światowej oraz szereg interaktywnych eksponatów – robotów, które pobudzą wyobraźnię techniczną.