Ostatni w tym roku „Poranek we WRO”

18 grudnia miejsce będzie miał ostatni w tym roku Niedzielny Poranek we WRO. Organizatorzy, na zakończenie tegorocznego projektu, przygotowali atrakcje zimowo-noworoczne.

Program projekcji:

Jak wygląda śnieg

Niesamowite przygody łakomego hipopotama Gucia i rozważnego psa Cezara niezmiennie bawią, ujmują wdziękiem i zarażają ciepłym poczuciem humoru.

Śnieżne wojny

Ile śniegu! Mami, Psina i Prosię postanawiają więc ulepić bałwana. Trzeba tylko znaleźć marchewkę, która posłuży za nos. Ale co to za marchewka, co to za bałwan, który niespodziewanie ożywa i zaczyna łobuzować?! Atakuje śnieżnymi pigułami i wznieca lawinę. Ale jest na łobuza sposób – prawdziwe, pikantne gaspacho powinno rozwiązać problem.

Żeby kózka nie skakała

Ach ten Kozioł… Gdy tylko pojawia się na ekranie, jakaś draka jest gotowa. Nie inaczej i tym razem, gdy zjawił się w obiekcie narciarskim… Sezon skoków w pełni, ale hmm… Zjazdy i skoki to sport, który niestety bez sporej wprawy grozi różnymi kontuzjami. Gdyby kózka nie skakała…

Kolorowy promyk

Zima u Dobromira to oczywiście nowe wyzwania i pole do popisu. Przede wszystkim trzeba sprawić, by w domu znów było ciepło, a gdy już będzie – skorzystać z okazji i odkrywać zimowe tajemnice.

Wstęp wolny. Wydarzenie organizowane w: Centrum Sztuki WRO – WRO Art Center