Nowe Skrzaty w stolicy Dolnego Śląska. Znasz je wszystkie?

324 –  tyle Skrzatów zarejestrowało się do tej pory w naszym Urzędzie Rejestracji Krasnali. Ale ich liczba stale rośnie. I to lawinowo. W ostatnim czasie do tego zacnego grona dołączyło kilka barwnych skrzacich osobowości.

We wrześniu i październiku, po wakacyjnych wojażach, kilka Skrzatów postanowiło zostać we Wrocławiu na stałe. Sprawdźcie, czy znacie je wszystkie!

 

Pakuś

Pakuje prezenty i to nie tylko od święta. Częściej jednak nadzoruje i koordynuje pracę innych. Dba o to, żeby nikt przypadkiem nie pomylił adresu, a każda paczka została wysłana na czas. No logistyk pełną parą!

Odwiedź profil Pakusia

 

Wromazonek

Najlepszy kumpel Pakusia. Zarządza transportem, a wózki przewozowe to jego pasja.  W codziennej pracy pomaga mu… robot.

Odwiedź profil Wromazonka

 

Recykliusz

Cóż… czego by o nim nie mówić, to bardzo porządny Skrzat. Pozbiera śmieci, posegreguje je i jeszcze wrzuci do odpowiedniego pojemnika.

Odwiedź profil Recykliusza

 

Biegajło

Kolega Niewypałka. Razem witają sportowców (i nie tylko) na Stadionie Olimpijskim. Tylko jeden dyżuruje w dzień, a drugi w nocy. Biegajło, w przeciwieństwie do Niewypałka, uwielbia biegać za dnia. Bicie kolejnych rekordów i ściganie się z innymi biegaczami to jego pasja.

Odwiedź profil Skrzata Biegajło

 

Servelia

Prawdziwa IT Girl! Swoją wiedzą zawstydzi niejednego maniaka komputerowego. Wiecie, czym jest UX design, Big Analytics, Internet of things czy Cloud? Nie? Ona wam wszystko wyjaśni.

Odwiedź profil Servelii

 

 

Dr Cornelius

To kolejny lekarz w naszym mieście. Wszak krasnale wiedzą, że w zdrowym ciele – zdrowy duch. Jednak co mu zrobił ten biedny słonecznik? O to musicie go chyba zapytać sami…

Odwiedź profil Dr. Corneliusa

 

 

Fryzjerek

Pojawił się w mieście w samą porę. Tyle imprez w skrzacich kalendarzach, a na każdej z nich trzeba wyglądać lepiej niż dobrze. Jego nożyce i grzebień poradzą sobie nawet z najbardziej niesforną czupryną.

Odwiedź profil Fryzjerka

 

 

Binio

On pomaluje wasz świat… i na żółto i na niebiesko. Po swoim ojcu chrzestnym – Jerzym Wojciechu Bińcu – odziedziczył talent do malarstwa i rysunku, a także dużo cierpliwości do przekazywania tej wiedzy.  No i z pędzlem mu do twarzy.

Odwiedź profil Binia

 

Krasnalka Demokracja

Stawkę nowo przybyłych Skrzatów zamyka Krasnalka Demokracja. Stoi na straży wolności i jest symbolem społeczeństwa obywatelskiego, a w rękach dzierży Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej.

Odwiedź profil Krasnalki Demokracji