Mikołaj z Laponii odwiedzi Pasaż Grunwaldzki

Prawdziwy Mikołaj rozda dzieciakom prezenty. Wraz z jego wizytą zaplanowane są warsztaty plastyczne, konkursy i możliwość zrobienia sobie zdjęcia.

Mikołaj do Pasażu przyjedzie na saniach, które będą ciągnięte przez psy zaprzęgowe. Spotkanie z Mikołajem rozpocznie się około godziny 16, a psy zostaną z nim przez cały czas trwania wydarzenia. Bohater dnia rozda dzieciom prezenty – jak informuje centrum handlowe, będzie to kilkaset drobiazgów. W wiosce lapońskiej, która powstała specjalnie na tę okazję, będzie można zobaczyć, jak wygląda codzienne życie w Laponii, jak żyją Eskimosi, jak się ubierają, co jedzą itp.

Planowane są również konkursy oraz zabawy dla najmłodszych. Odbędą się między innymi warsztaty plastyczne, na których dzieci z pomocą śnieżynek przygotują kartki oraz ozdoby świąteczne. Na scenie będzie można z kolei zobaczyć występy Młodzieżowej Akademii Musicalowej z Wrocławia.

Każdy maluch, który weźmie udział w spotkaniu, oprócz upominku, otrzyma również pamiątkową fotografię z Mikołajem wykonaną bezpłatnie przez fotografa. Mikołajkowa impreza rozpocznie się w czwartek od godziny 16.00 na poziomie „0” w Pasażu Grunwaldzkim.