Mamy nowego krasnala! Poznajcie Dekoralka

dekoralek1Krasnoludki trudzą się różnymi zajęciami. Jedne z nich wybierają przyziemne prace (tak ja Gazeciarz), inne z kolei idą za artystycznym głosem serca (przykładem mogą być Krasnale Filharmoni Wrocławskiej). Krasnoludkiem, któremu udało połączyć się jedno z drugim jest Dekoralek, który niedawno dołączył do załogi wrocławskich krasnali-pracusiów. Poznajcie go bliżej!

Dekoralek w społeczności Krasnali od lat znany był ze swoich umiejętności malarskich. Oprócz pięknych obrazów maluje również ściany, sufity i jest naprawdę świetny w swoim fachu. To dlatego firma PPG Deco Polska wybrała go na swojego krasnalowego ambasadora. Dekoralek stał się częścią załogi marki Dekoral dokładnie w 18. rocznicę jej istnienia.

– To wielki zaszczyt! Cieszę się, że zostałem zauważony i mogę robić to co kocham – powiedział na konferencji krasnali Dekoralek. Podczas wręczania profesjonalnego sprzętu malarskiego na jego twarzy widać było wzruszenie.

Dekoralek wyposażony został w puszkę farby, drabinę, dzięki której nasz mały pracuś sprosta wszystkim malarskich wyzwaniom i wałek (najlepszy jaki kiedykolwiek zrobiono z myślą o małych krasnalich rączkach!).

Chcesz wiedzieć więcej o Dekoralku? Odwiedź jego profil.