„Kręci Cię Wrocław? Kręć Wrocław!” Gala finałowa

W programie przegląd filmów konkursowych, ogłoszenie werdyktu jury oraz wyłonienie laureatów dwóch nagród publiczności.

Wśród zaproszonych gości są m.in. twórcy filmów konkursowych oraz organizatorzy partnerzy konkursu. W trakcie gali wśród uczestników rozlosowane zostaną drobne upominki (wejściówki do Aquaparku, książki wydawnictwa Via Nova, karnet AFF 5+).

Wstęp na galę jest bezpłatny!

Link do spotu promującego galę:

http://www.youtube.com/watch?v=8_qknirBi7M

Link do wydarzenia na FB:

http://www.facebook.com/event.php?eid=170233426399393#!/event.php?eid=170233426399393

Tymczasem jeszcze do 10 listopada (do godz. 12.00) trwa głosowanie internautów, w którym wyłonieni zostaną laureaci dwóch nagród publiczności. Dotychczas zarówno konkurs, jak i plebiscyt publiczności cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Zagłosowało już ponad 4,5 tys. osób, łączna ilość odsłon wszystkich konkursowych filmów na portalu youtube.pl przekroczyła 155 tys., a najpopularniejszy ze spotów polubiło ponad 1,5 tys. użytkowników Facebooka.

Według relacji fanów Kręć Wrocław popularność konkursu przekroczyła granice nie tylko Wrocławia, ale i Polski. Wiele wskazuje na to, że cześć z filmów już spełniła swą promocyjną rolę.Rafał napisał: Studiuję za granicą i ze znajomymi planowaliśmy wyjazd na długi weekend, kolega z Włoch przekonał nas, podsyłając film (konkursowy – kw), żeby jechać do Wrocławia. A miała być Barcelona. Przez ten film będę musiał robić za przewodnika : ) Natomiast Milena napisała o jednym z filmów, że dzięki niemu udało się jej zachęcić do wizyty we Wrocławiu znajomych ze śląska (po 5 latach prób!). Będzie się działo ; )