Krasnal – motocyklista najpopularniejszy

Motocyklista wygrał w cuglach, zdecydowanie dystansując pozostałe krasnoludki. Jest to o tyle zaskakujące, że skrzat na motorze mieszka w stolicy Dolnego Śląska dopiero od kilku miesięcy, więc stażem nie może się równać z wrocławskimi krasnalowymi weteranami. Ale jak widać pół roku wystarczy, by zaskarbić sobie Waszą sympatię.

– Pierwsze, co o nim pomyślałam, to było: „Hej! Ten krasnal chyba przed chwilą uciekł z zespołu ZZ Top!” Poza tym podziwiam go za to, że jadać na tym sprzęcie trzyma się tylko jedną ręką – argumentuje swój wybór Paulina.

A Monika, która również zagłosowała na Motocyklistę, dodaje:

– Widać, że krasnale są tak samo szalone i zwariowane jak my. I nie spędzają całego życia na sprzątaniu i pomaganiu nam, ewentualnie na pilnowaniu naszych ogrodów. One też mają swoje pasje i swoje życie.Na dalszym miejscach uplasowały się te najbardziej znane wrocławskie skrzaty, czyli Papa Krasnal, Więziennik, Życzliwek i duet Syzyfków.

– Najbardziej ze wszystkich krasnali uwielbiam Papę Krasnala, ponieważ wyglądem przypomina mnie samą – taka miła i ciepła kluseczka. Papa Krasnal jest po prostu cudowny i w odróżnieniu od innych krasnali można się do niego przytulić! – wyjaśnia swoją decyzję Agnieszka.

I to uzasadnienie najbardziej nam się spodobało, a jego autorka może liczyć na nagrodę. Nagrodzimy również autorów czterech innych najfajniejszych uzasadnień – skontaktujemy się  z Wami indywidualnie.

Dziękujemy za wszystkie głosy i zachęcamy do udziału w następnych konkursach!