Konkurs! Wymyśl imię dla krasnala, który zadomowił się na osiedlu Lokum da Vinci

Maciek Lulko/ (CC BY-NC 2.0)/ flickr.com

Maciek Lulko/ (CC BY-NC 2.0)/ flickr.com

Lokum Developer, firma odpowiedzialna za powstanie nowego osiedla Lokum da Vinci ogłasza konkurs na wymyślenie imienia dla krasnala, który zamieszkał w okolicach wybudowanego przez dewelopera obiektu. Krasnala można znaleźć tam od niedawna, w związku z czym organizatorzy konkursu ciągle szukają dla niego imienia. Oficjalna impreza powitalna dla nowego sąsiada – krasnala odbędzie się 13 czerwca podczas Dnia Otwartego na osiedlu Lokum da Vinci, ale wcześniej trzeba znaleźć imię!

Propozycje należy zgłaszać w komentarzach pod facebookowym postem opublikowanym na fanpage’u Lokum da Vinci, który znajdziecie klikając tutaj. Zapraszamy również do zapoznania się się z regulaminem, który dostępny jest na stronie internetowej dewelopera.

Zadanie konkursowe polega na wymyśleniu imienia dla krasnala oraz podania krótkiego uzasadnienia. Przypominamy, że swoje propozycje wraz z krótkim uzasadnieniem należy wpisywać pod postem ogłaszającym konkurs na Facebooku (www.facebook.com/ LokumDaVinci).

Spośród Uczestników, którzy nadeślą propozycję imienia wyłoniony zostanie 1 zwycięzca.
Do wygrania godzinny lot samolotem nad okolicami Wrocławia lub bon zakupowy do Home&You.

Życzymy powodzenia!

*Zgłoszenia konkursowe oraz wszelkie pytania prosimy kierować do organizatora konkursu – Lokum Developer. Serwis Krasnale.pl nie jest organizatorem tego konkursu.