KONKURS! Wygraj wejściówki na wystawę w Muzeum Narodowym

Do 6 czerwca 2013 we wrocławskim Muzeum Narodowym gości niezwykła wystawa – „Od Cranacha do Picassa”. Dla naszych czytelników mamy do wygrania 25 zaproszeń!

Dzieła prezentowane na wystawie pochodzą ze słynnej kolekcji Santander z Madrytu. Są to m.in. prace wielkich rzeźbiarzy – Alberta Sáncheza i Eduarda Chillidy, rysunki i obrazy najważniejszych malarzy hiszpańskich i artystów współpracujących z hiszpańskim dworem – wśród nich znajdują się prace m.in. Cranacha Starszego, El Greco, Zurbarána, van Dycka, Rubensa, Tintoretta, Picassa i Miró. Zbiory te gościły w różnych miastach Hiszpanii i w kilku miastach Ameryki, ale po raz pierwszy prezentowane są w innym kraju europejskim.

Wystawa kolekcji Santander jest wyjątkową okazją dla polskiego widza, pozbawionego możliwości obcowania na co dzień z arcydziełami światowymi.

KONKURS!
Dla naszych Czytelników mamy do rozdania 25 pojedynczych zaproszeń na wystawę Santandera. Wystarczy wysłać mail na adres redakcja@krasnale.pl, a w treści podać swoje imię i nazwisko. Spośród zgłoszeń redakcja serwisu wybierze 25 osób, które otrzymają wejściówki. Na Wasze maile czekamy do poniedziałku, 20 maja.

Zaproszenia ważne są do 6 czerwca. O wygranej poinformujemy drogą e-mailową.