Konkurs plastyczny dla szkół i przedszkoli – udekoruj krasnalowe domki

Wielki konkurs plastyczny dla szkół podstawowych i przedszkoli na najpiękniej udekorowaną krasnalową chatkę to już tradycja Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków! Podczas 10. edycji festiwalu nie mogło więc zabraknąć tej atrakcji.

Konkurs odbywa się w Ogrodzie Staromiejskim jako pierwsze wydarzenie – tuż po tym jak na miejsce dotrze Wielka Wrocławska Parada Krasnoludków. W tym roku dzieci dostaną do udekorowania 30 nowych domków. Domki są jeszcze niezamieszkałe i całe białe. A że wrocławskie krasnale nie lubią nudy, a brak kolorów sprawia, że tracą energię i optymizm – przedszkolaki i uczniowie będą musieli się bardzo postarać!

Zapraszamy chętnych w piątek, 6 września, w godzinach 10.30–13.00. Na wykonanie tego zadania jest 90 minut. Wyniki zostaną ogłoszone tego samego dnia około godziny 13.00. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wysłać zgłoszenie zawierające nazwę drużyny, nazwę reprezentowanej placówki, imiona i nazwiska opiekunów oraz jeden telefon kontaktowy na  adres internetowy konkurs@exploring.pl. Na zapisy czekamy do 5 września do godziny 12.00, liczba miejsc jest ograniczona do 30 drużyn (liczy się kolejność zgłoszeń). Każda szkoła lub przedszkole może wystawić maksymalnie dwie reprezentacje, które będą liczyć do 25 dzieci i dwóch opiekunów.

Zabawa zabawą, ale w konkursie można wygrać także cenne nagrody. Krasnalowa komisja w każdej kategorii wyróżni trzy placówki. Nagrody otrzymają wszystkie dzieci ze zwycięskich grup, a dodatkowo najwyżej punktowane szkoła i przedszkole dostaną vouchery o wartości 500 zł do sklepu z elektroniką.

Regulamin konkursu