Konkurs plastyczny dla szkół i przedszkoli | Festiwal Krasnoludków 2016

Wielki krasnoludkowy
konkurs plastyczny
dla szkół podstawowych i przedszkoli.
Zobacz zmieniony regulamin!

Festiwal Krasnali 2015W czasie Festiwalu Krasnoludków w Ogrodzie Staromiejskim, jak co roku, stanie 30 domków z tektury. Szkoły i przedszkola, których podopieczni najpiękniej przyozdobią swoją chatkę, otrzymają voucher na zakup sprzętu elektronicznego o wartości 500 złotych!

Konkurs odbędzie się 16 września podczas Festiwalu Krasnoludków, w godzinach od 10.30 do 13.00, na terenie Ogrodu Staromiejskiego we Wrocławiu. Zgłoszenia szkół i przedszkoli przyjmujemy od 1 do 14 września pod adresem: konkurs@exploring.pl.

Na terenie Ogrodu Staromiejskiego stanie 30 domków z tektury o wielkości 110x80x110 cm. Domki te będą zupełnie białe. Zadaniem dzieci będzie pokolorowanie i udekorowanie ich w jak najbardziej fantazyjny i oryginalny sposób. Dzieci będą musiały uporać się z tym zadaniem w ciągu 120 minut! Wyniki ogłosimy chwilę później na scenie głównej festiwalu.

Szkoły i przedszkola powinny posiadać własne materiały do dekoracji domków w dowolnej technice bezpiecznej dla dzieci. W tym roku, po zmianach w regulaminie, nie można wykonywać wcześniej elementów do dekoracji i przynosić gotowych materiałów na konkurs. Oceniać będziemy wyłącznie pracę dzieci wykonaną w ciągu 120 minut trwania konkursu.

Nagrody otrzymają wszystkie dzieci ze zwycięskich grup. Dodatkowo, jedna zwycięska szkoła podstawowa oraz jedno zwycięskie przedszkole otrzymają vouchery do sklepów z elektroniką o wartości 500 złotych.

Każda placówka może zgłosić do udziału w konkursie swoją reprezentację. Reprezentacja może składać się maksymalnie z 25 dzieci oraz 2 opiekunów grupy. Ilość drużyn biorących udział w konkursie jest ograniczona. Do konkursu może dołączyć 30 drużyn – liczy się kolejność zgłoszeń!

Zobacz regulamin >>