Konkurs na bajkę o wrocławskich krasnoludkach

Festiwal Krasnoludków rusza we wrześniu, ale już teraz można wziąć udział w konkursie na najlepszą bajkę o krasnalach. Zwycięski utwór zostanie wystawiony na deskach teatru we wrześniu, podczas wspomnianego festiwalu.

Już 13–14 września 2013 odbędzie się kolejna edycja  Wrocławskiego  Festiwalu Krasnoludków. Wszystkich miłośników krasnali zapraszamy już teraz, bo szykuje się sporo atrakcji.

Dziś pierwsza z nich: konkurs na bajkę o wrocławskich krasnoludkach.

Jeśli masz wyobraźnię, lubisz pisać – napisz bajkę! Do wygrania nagrody pieniężne o łącznej wartości 7000 zł, ale najcenniejsza nagroda, to możliwość zobaczenia przedstawienia teatralnego przygotowanego na podstawie Twojej bajki. Wystawią je studenci Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu podczas  Wrocławskiego Festiwalu Krasnoludków.

Zgłoszenia prosimy nadsyłać do 5 kwietnia 2013.

Do pobrania:

Zgłaszane prace powinny być zapisane na płycie CD lub DVD w dwóch kopiach. W kopercie prosimy również zamieścić wypełnioną kartę zgłoszenia oraz oświadczenie. Na kopercie należy umieścić nagłówek Wrocławski Festiwal Krasnoludków.

Prace konkursowe wraz z dokładnie i czytelnie wypełnionymi odpowiednimi załącznikami należy dostarczyć listownie, kurierem lub osobiście pod adres:

Biuro Promocji Miasta
Przejście Żelaźnicze 1, 50-107 Wrocław

Prace należy składać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 5 kwietnia 2013 r. (liczy się data dostarczenia utworu i dokumentów) do godziny 15.00.

Powodzenia!