Konkurs! Kto ubierze krasnale przed nadejściem jesiennych chłodów?

konkurs -ubieramy krasnale - FB_krasnale_cover_photo

Centrum handlowe Wroclavia zaprasza wszystkich chętnych do udziału w konkursie „Ubieramy wrocławskie krasnale”. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu kreacji dla cieszących się niesłabnącą sympatią wrocławskich krasnali. Laureaci zdobędą aż 3000 złotych.

Krasnale są symbolem Wrocławia i jedną z głównych atrakcji turystycznych naszego miasta. Konkurs „Ubieramy wrocławskie krasnale” to organizowane pod patronatem Urzędu Miasta Wrocław wydarzenie, którego celem jest promowanie kreatywności oraz zaangażowanie wrocławian i turystów we wspólną zabawę. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu – przed nadejściem jesiennych chłodów – kreacji dla cieszących się niesłabnącą sympatią wrocławskich krasnali.

Idea konkursu

Pomysłodawcą i sponsorem konkursu jest powstający w sercu Dolnego Śląska Wroclavia – centrum handlowo-biurowe, zintegrowane z dworcem PKS. – Ideą, która przyświecała nam jako organizatorom konkursu, było zaproponowanie mieszkańcom Wrocławia atrakcji i rozrywki, która wpisywałaby się
w unikalny wrocławski styl i wyrażaną na wielu płaszczyznach dumę wrocławian ze swojego miasta. Jako Wroclavia chcemy wzmacniać te wartości, dodatkowo łącząc je z bliskimi nam elementami takimi jak design i moda. Życzymy wszystkim dobrej zabawy – mówi Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii.

Zgłoszenie udziału i przebieg konkursu

Udział w konkursie może wziąć każdy chętny. Wystarczy w terminie do 3 października 2016 r. do godz. 23:59 zarejestrować się przy pomocy aplikacji konkursowej na stronie facebook.com/Wroclavia.

Weź udział w konkursie. Zarejestruj się! >>

Na podstawie zgłoszeń 5-osobowe jury wybierze 25 uczestników konkursu i każdemu z nich przydzieli po jednym krasnalu. Zadaniem uczestników będzie zaprojektowanie i wykonanie stroju  dla wyznaczonego krasnala. Wszystkie krasnale zostaną ubrane przez uczestników 21 października 2016 r. Po tym terminie internauci zostaną zaproszeni do głosowania na najlepsze kreacje,  a mieszkańcy Wrocławia i turyści – do spacerów szlakiem krasnali wyposażonych w piękne, jesienne kreacje. Uroczyste ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się w Dniu Życzliwości,  21 listopada 2016 r.

Nagrody i jury

Łączna wartość nagród przewidzianych w konkursie to 10 000 PLN, w podziale na:
• Grand Prix przyznawane przez jury w kwocie 3 000 zł,
• Nagrodę publiczności przyznawaną przez internautów w kwocie 3 000 zł,
• 8 wyróżnień – każde o wartości 500 zł.
Organizator przewidział także nagrody dla internautów biorących udział w głosowaniu publiczności.

W skład 5-osobowego jury wejdą: Maciek Sieradzky – projektant, stylista, jako przewodniczący jury; Małgorzata Braszka – scenograf i kostiumolog; Joanna Wiktorska – przedstawiciel Urzędu Miasta Wrocław; Robert Gonera – aktor oraz Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii. Każdy z członków jury, poza konkursem, również przygotuje kreację dla wybranego krasnala.

Szczegółowe zasady konkursu będą dostępne od 19 września 2016 r. w aplikacji konkursowej na stronie www.facebook.com/Wroclavia pod zakładką KONKURS UBIERAMY WROCŁAWSKIE KRASNALE.

 

Informacje o sponsorze konkursu
Wroclavia to powstający w sercu Dolnego Śląska nowoczesny kompleks handlowo-biurowy
z dworcem autobusowym PKS, którego otwarcie planowane jest na koniec 2017 r.
Unibail-Rodamco, właściciel Wroclavii, jest pierwszą w Europie notowaną na giełdzie grupą
z sektora nieruchomości handlowych. Grupa jest obecna w 12 krajach Unii Europejskiej. Posiadała aktywa o wartości 39,3 miliarda euro (dane z 30 czerwca 2016 r.). W Polsce Grupa jest właścicielem m.in. certyfikowanych czterema gwiazdkami Arkadii i Galerii Mokotów, a także Galerii Wileńskiej.