Konkurs dla szkół na Festiwalu Krasnoludków

W tym roku już po raz drugi przygotowaliśmy specjalny konkurs dla szkół. Na terenie Ogrodu Staromiejskiego stanie 30 domków z tektury o wielkości 110x80x110 cm. Domki te będą zupełnie białe, a zadaniem uczestników konkursu jest ich dekoracja.

Zapraszamy serdecznie placówki edukacyjne do wystawienia swoich reprezentacji, które przed festiwalem powinny samodzielnie przygotować na lekcjach materiały do dekoracji domków, aby w pierwszy dzień festiwalu udekorować nimi ustawione na terenie imprezy domki.

Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe oraz przedszkola. W obu kategoriach wiekowych przygotowaliśmy wspólnie z naszymi sponsorami wspaniałe nagrody. Na najlepsze reprezentacje szkół podstawowych czekają m.in. zaproszenia dla całej klasy do Kopalni Złota oraz Średniowiecznego Parku Techniki w Złotym Stoku. Dzieci z przedszkoli mogą natomiast wygrać vouchery na bezpłatne warsztaty wyrobu lizaków w manufakturze Słodkie Czary Mary.

Pozostałe drużyny biorące udział w konkursie otrzymają krasnoludkowe nagrody pocieszenia, które zostaną dostarczone do szkół po zakończeniu festiwalu.

Dodatkowo instytucje, które wystawią najlepiej ocenione w obu kategoriach drużyny, otrzymają voucher do sklepu Media Markt o wartości 700 zł. Zgłoszenia reprezentacji możecie Państwo wysyłać na adres e-mail: konkurs@exploring.pl.

W konkursie może wziąć udział tylko reprezentacji 15 szkół podstawowych i 15 reprezentacji przedszkoli. Liczy się pierwszeństwo zgłoszeń. Można zgłosić jedną grupę lub klasę, przy czym placówkę reprezentować może grupa nie większa niż 25 osób.

Do zobaczenia na festiwalu!

Regulamin konkursu można znaleźć tutaj – REGULAMIN