Jak mogłaby wyglądać Wielkanoc u wrocławskich krasnali? Konkurs plastyczny

f_w_71714_12fa51Przygotowania do Wielkanocy ruszyły już pewnie we wszystkich domach. Na świątecznego zajączka czekają jednak nie tylko dzieci, ale i wrocławskie krasnale. Nie wszystkie jednak wiedzą jak przystroić się na tę okazję. Dlatego zespół serwisu CzasDzieci.pl przygotował konkurs plastyczny – „Wielkanoc u wrocławskich krasnali”.

Jeśli wiosna zdążyła już rozbudzić talent artystyczny rodziców i dzieci, to zachęcamy do zabawy! Wystarczy zastanowić się jak mogłaby wyglądać Wielkanoc u wrocławskich krasnali? Może warto przygotować dla nich pisanki, albo udekorować ich domki? Przydałby się pewnie jakiś odświętny strój i stół zapełniony potrawami. Ktoś chyba powinien obudzić Chrapka, by mógł pomóc Pannie Pychotce ułożyć jadłospis? Im więcej pomysłów, tym lepiej. W końcu nie ma nic cenniejszego niż twórcze spędzenie wspólnego wolnego czasu.

By wygrać atrakcyjne nagrody niespodzianki wystarczy sfotografować pracę artystyczną wykonaną przez dzieci i przesłać zdjęcie na adres: karolina.grabarczyk@czasdzieci.pl. Zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 10 kwietnia 2015 roku. Najciekawsze prace zostaną opublikowane na portalu CzasDzieci.pl.

Zwycięzców poznamy już 13 kwietnia 2015 roku.