Humanitarium zaprasza na warsztaty tańsze o 40%! Weź udział w pachnącym laboratorium

fot. EIT+ Wroclaw/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

fot. EIT+ Wroclaw/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

Tylko z okazji Dnia Babci i Dziadka oferta Humanitarium jest tańsza niż zwykle. Za 25 złotych dziadkowie i ich wnuki mogą spędzić wspaniały dzień przy własnoręcznym wyrobie mydeł, kostek kąpielowych i perfum.

W sobotę, 23 stycznia, seniorzy zapłacą za warsztaty 10 złotych, a dzieci 5 złotych. Z kolei za udział w wystawie każdy, bez względu na wiek, zapłaci 5 złotych. W ten sposób na komplet atrakcji dla dwóch osób można można wydać tylko 25 złotych.

Goście Humanitarium będą mogli wziąć udział w wystawie „Mydełka dla Babci i Dziadka”, podczas której sprawdzą odczyn PH różnych środków chemicznych. Kolejnym pomysłem są zajęcia „Kostki kąpielowe dla Babci i Dziadka”. W czasie warsztatów Uczestnicy nauczą się pracować z wagą i dowiedzą się czym jest sztuka tarowania. Po własnoręcznym odważeniu składników wyprodukują kosmetyk, który zabiorą do domu.

W czasie „Pachnącego laboratorium” dzieci odkryją historię perfum. Każdy uczestnik z udostępnionych składników wytworzy własną próbkę zapachową. Ostatnia propozycja to warsztat „Krem do rąk dla seniorów”. Tu znów nadarzy się okazja do mieszania i ważenia składników, z których powstanie solidna porcja kremu.

Więcej informacji tutaj.