Gra Miejska | Festiwal Krasnoludków 2016

Krasnale w Europejskiej Stolicy Kultury – wielka festiwalowa
gra miejska już 17 września!

Festiwal Krasnoludków

Fot. Rafał Ogrodowczyk

Podczas tegorocznej gry miejskiej chcemy nawiązać do wielkiego święta, jakim są we Wrocławiu obchody Europejskiej Stolicy Kultury. Młodsi i starsi gracze będą szukać krasnali w najpopularniejszych miejskich instytucjach kulturalnych i wezmą udział we wspólnej, mocno kulturalnej przygodzie.

W czasie gry poszukamy krasnali związanych z kulturą. Znajdziemy przy nich krasnalowych animatorów, takich jak Literatek, Muzyczek czy Kinomaniaczek. Każdy z nich będzie miał do rozwiązania zadanie lub zagadkę. Poprawne wykonanie większości zadań pozwoli na udział w losowaniu nagród.

Gra rozpocznie się 17 września (sobota) o godzinie 11:40 (po wcześniejszej rejestracji przez internet; karty do gry trzeba odebrać między godziną 11:00 a 11:40 w punkcie rejestracyjnym na terenie Parku). Losowanie nagród przewidziane jest mniej więcej na godzinę 15:20 – tuż po bajce prezentowanej na Scenie Letniej WTL.

Co trzeba zrobić, by zagrać?

To proste, wystarczy zebrać drużynę (od 2 do 5 osób), w której będzie przynajmniej jedna osoba pełnoletnia oraz jedno dziecko w wieku do 15 lat, a następnie przesłać zgłoszenie pod adresem zapisy@exploring.pl. Zgłoszenia zawierające imiona i nazwiska uczestników, ich wiek oraz jeden telefon kontaktowy można wysyłać już teraz! Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14 września o północy lub po wyczerpaniu limitu miejsc w grze (max 40 drużyn).

Zapraszamy do zapoznania się z  REGULAMINEM >>