Festiwal Baniek Mydlanych już w ten weekend we Wrocławiu!

fot. rageforst æsthir/ (CC BY-NC-ND 2.0)/ flickr.com

fot. rageforst æsthir/ (CC BY-NC-ND 2.0)/ flickr.com

W trasę po Polsce wyruszył Ogólnopolski Festiwal Baniek Mydlanych. Od początku sierpnia impreza zdążyła odbyć się już w Białymstoku i w Lublinie. W przyszły weekend bańki uniosą się również nad wrocławską Pergolą.

Festiwal zawita do Wrocławia na jeden dzień. W niedzielę, 9 sierpnia, Pergola stanie się jeszcze bardziej magiczna niż dotychczas. Od godziny 14:00 do 16:00 nad Iglicą unosić się będą błyszczące w słońcu bańki mydlane.

Organizatorzy i partnerzy akcji, czyli firma Tuban, Vistula University oraz radio Eska zapraszają mieszkańców miasta i turystów w każdym wieku oraz zachęcają do przyniesienia własnego sprzętu do robienia baniek mydlanych. To bardzo ważne, by jak najwięcej osób zaopatrzyło się w niezbędne akcesoria, gdyż to od tego zależy powodzenie imprezy, nastrój i ilość baniek unoszących się w powietrzu. W zamian twórcy festiwalu zapewnią duże ilości mocno pieniącego się płynu, animatorów dla dzieci oraz muzykę. Animatorzy pomogą dzieciom w puszczaniu tych największych baniek.

W nadchodzący weekend do zabawy dołączą również mieszkańcy Katowic i Krakowa. Na trasie tego obwoźnego festiwalu, do końca sierpnia, znajdą się jeszcze: Łódź, Warszawa, Toruń, Bydgoszcz, Szczecin i Gdańsk.

Zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi nadchodzącej imprezy.