Family Cafe: rodzinne andrzejki i familijne przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia

fot. AForestFrolic/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

fot. AForestFrolic/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

Family Cafe to przytulna kawiarnia familijna, gdzie na co dzień można wypić kawę i posilić się zdrowymi daniami, przygotowanymi z myślą zarówno o potrzebach rodziców, jak i dzieci.

Na wyposażeniu kawiarni znajduje się: Wózkownia, czyli parking dla wózków, przytulny kącik dla matki karmiącej, dwie łazienki: jedna z przewijakiem, druga z małą toaletą dla dzieci, bawialnia dla dzieci raczkujących – ciekawe i bezpieczne miejsce do zabawy dla najmłodszych oraz bawialnia dla starszych dzieci z mnóstwem klocków, lalek, gier planszowych oraz innych zabawek.

Lokal przy ulicy Krzyckiej 83c/1c często organizuje warsztaty, spotkania i wydarzenia okolicznościowe. Najbliższą okazją do kreatywnego spędzenia czasu będą warsztaty dla rodziców z dziećmi, podczas których głównie dorośli własnoręcznie stworzą kalendarze adwentowe. To może być pierwszy świąteczny podarunek dla całej rodziny. Rezygnując z zakupu gotowego kalendarza, można stworzyć własną – o wiele bogatszą wersję, na przykład z pierniczkami, zamiast zwykłych czekoladek ukrytych w poszczególnych okienkach. Więcej szczegółów w wydarzeniu na facebooku.

Z kolei najbliższa sobota może być okazją do świętowania imienin Andrzeja. Popularne Andrzejki można spędzić w rodzinnym gronie, przychodząc na zabawę organizowaną przez Family Cafe. Podczas wieczoru wróżb planowane jest lanie wosku, poznanie imienia ukochanej osoby, tańce, zawody andrzejkowe i wróżby z butów. Wstęp wolny! Wystarczy zapowiedzieć swoją obecność, wysyłając wiadomość na adres: kontakt@familycafe.wroclaw.pl