Empik zaprasza na tydzień Kreatywnego Lata

fot. ND Strupler/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

fot. ND Strupler/ (CC BY 2.0)/ flickr.com

„Kreatywne Lato” w salonach empik potrwa jeszcze tylko do 17 lipca. Wakacje w empiku oznaczają malowanie akwarelami, skręcanie balonowych przyjaciół, malowanie piaskiem i farbami. Bohaterem lipcowych warsztatów będzie znany wszystkim – Reksio.

W czasie wolnym od szkoły w wybranych salonach empik można nie tylko rozwijać swoje kreatywne pasje, ale także samemu stworzyć niezwykłe przedmioty z wykorzystaniem technik: decoupage, scrapbooking, akwarela czy modelowanie.

Tym razem dzieci i animatorzy dadzą drugie życie przedmiotom codziennego użytku. Podczas zajęć powstaną oryginalne zakładki do książek i biżuteria. Wstęp na wszystkie warsztaty jest wolny.

Wrocławska edycja „Kreatywnego Lata” odbywa się w empik Renoma, przy ul. Świdnickiej 40.

od początku tego tygodnia dzieci miały już okazję uczestniczyć w warsztatach akwarelowych, podczas których uzupełnieniały stworzone z orgiami postaci i rekwizyty. Z kolei na spotkaniu, które odbędzie się w środę (15 lipca) o 18:00 namalują przygody Reksia, wykorzystując technikę malowania piaskiem. Kolejne dni zapowiadają się następująco:

Wroclaw_20150716_Malowanie_na_szkle_FBMalowanie na szkle – 16 lipca, godz. 18:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Szklane płytki, farby plakatowe i odrobina wyobraźni sprawią, że na nieodległej planecie spotkają Reksia niezwykłe przygody. Czy pozna nowych przyjaciół? A może odkryje co skrywa olbrzymi krater? Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach!

Balon i Reksio – 17 lipca, godz. 18:00

empik Renoma, Wrocław, ul. Świdnicka 40

Na kolejnych warsztatach Reksio znów zabierze Was w balonową podróż. Uczestnicy stworzą zwierzątka i postaci z modelinowych balonów. To warsztaty poprawiające koordynację ruchową i pobudzające wyobraźnię.