Drugie urodziny wrocławskiego Bazaru Smakoszy! Spotkanie z kuchnią i teatrem

fot. The Big Lunch/ (CC BY-SA 2.0)/ flickr.com

fot. The Big Lunch/ (CC BY-SA 2.0)/ flickr.com

Urodzinowy Bazar odbędzie się w najbliższą niedzielę, 19 lipca w godzinach 10:00-16:00, w Browarze Mieszczańskim. Prócz smacznego śniadania i słodkich deserów, dzieci będą mogły skosztować również odrobinę kultury.

Ponad sto Bazarów za nami i nieskończenie wiele przed nami – zapowiadają organizatorzy imprezy. W najbliższą niedzielę na odwiedzających czekać będą konkursy, promocje, gratisy, opowieści o produktach i wiele innych atrakcji.

Dla dzieci przewidziane są bezpłatne warsztaty teatralne pod tytułem „Morskie opowieści”. Organizatory przeniosą uczestników w magiczną toń morza. Mali marynarze będą mieć okazję wziąć udział w zapierających dech w piersiach przygodach pirackiego statku. Cała załoga będzie musiała współpracować w walce z żywiołem! A pod wodą czekać będzie zupełnie inny świat. Ławice fosforyzujących ryb, muzyka głębin i spotkanie z tajemniczą meduzą.

Warsztaty teatralne odbędą się podczas Bazaru Smakoszy, 19 lipca, od godziny 11:00 do 12:00. Zgłoszenia należy przesyłać do 16 lipca (włącznie) na adres: biuro@bazarsmakoszy.com. Warsztaty skierowane są do dzieci w każdym wieku. Maluchy poniżej trzeciego roku życia mogą uczestniczyć w zajęciach w obecności opiekuna.

Na dorosłych również czeka szereg atrakcji. Jedną z niespodzianek przygotował właściciel kramu „Gotowanie dla Ciebie”. Osoba, która jako piąta dokona w niedzielę zakupu na stoisku Pana Wojtka, otrzyma bon w wysokości 30 zł do wykorzystania w dowolną niedzielę bazarową na stoisku „Gotowanie dla Ciebie”.

Organizatorzy Bazaru Smakoszy ogłosili również urodzinowy konkurs, w którym można wygrać kosz pełen bazarowych produktów. Wystarczy wymyślić oryginalne życzenia z okazji Drugich Urodzin Bazaru i przesłać je na adres biuro@bazarsmakoszy.com, bądź zamieścić je pod postem na facebooku. Pomysłami można dzielić się do piątku, 17 lipca. Spośród nadesłanych życzeń zostanie wyłoniony zwycięzca. Wyniki zostaną ogłoszone 18 lipca, a nagroda trafi do szczęśliwca w niedzielę 19 lipca po godzinie 12:00.

Tymczasem już teraz, w związku z drugimi urodzinami Wrocławskiego Bazaru Smakoszy, można zamówić wybrane produkty o 5% taniej.

Zamówienia można nadsyłać na adres sklep@smakoszwroclawski.pl do czwartku (16.07) do godziny 22:00. Zamówione mięsiwa, warzywa polskie, sycylijskie będzie można odebrać podczas Bazaru (19.07), w godzinach od 10:00 do16:00.