Dr Basia – nasz nowy krasnal

Grono wrocławskich krasnali-lekarzy powiększyło się o neurologa dziecięcego – dr Basię.
Basia postanowiła przeprowadzić się do Wrocławia i tutaj udzielać pomocy małym skrzatom… i ma pełne ręce roboty!

KRASNAL-DR-BASIAMałe krasnale od razu pokochały Basię i odwiedzają ją nawet jak nic im nie dolega. To dlatego na jej kolanach zawsze zobaczycie małego skrzata (najpewniej z uśmiechem na buzi).
Basia również nie kryje swojego szczęścia – odkąd pamięta uwielbiała dzieci i zawsze chciała z nimi pracować. Jak przystało na lekarza neurologa trzyma w ręce specjalny młotek, którym bada odruchy skrzatów.

– Dzieci są cudowne i cieszę się, że mogę im pomagać. Każdy dzień pracy to nowe historie i problemy do rozwiązania, staram się żeby te złe doświadczenia były jak najmniej odczuwalne dla moich małych pacjentów. Zawsze staram się rozweselać maluchy i sprawiać żeby wizyty u lekarza wspominały jako miłe doświadczenie. I chyba mi się to udaje. – mówi Basia.

Basia przyjmuje swoich małych pacjentów przy ulicy Canaletta 5 (tuż obok gabinetu neurologicznego ordynatora oddziału w Szpitalu Marciniaka – dr Barbary Ujmy Czapskiej). Od teraz Canaletta 5 to wrocławskie centrum neurologiczne zarówno krasnali, jak i ludzi.