Dołącz do drużyny „Krasnali” i weź udział w grze terenowej

fot. miejscowka/ (CC BY-ND 2.0)/ flickr.com

fot. miejscowka/ (CC BY-ND 2.0)/ flickr.com

Z okazji Wrocławskich Targów Dobrych Książek dzieci poznają tajemnice Wrocławia w trakcie miejskiej gry terenowej. W oczekiwaniu na niedzielne spotkanie ze św. Mikołajem wezmą udział w świątecznych warsztatach.

W sobotę 5 grudnia firma Nestor8 – wycieczki po Wrocławiu, zaprasza do udziału w miejskiej grze terenowej. Zabawa adresowana jest do rodzin z dziećmi w wieku od 4 do 13 lat. Gra polega na odnalezieniu, zaznaczonych na mapie, punktów kontrolnych rozmieszczonych na terenie Parku Szczytnickiego oraz na udzielaniu odpowiedzi na pytania dotyczące wrocławskich zabytków.

W zespole może się znaleźć dowolna liczba uczestników. Jedynym warunkiem jest obecność przynajmniej jednego dorosłego oraz jednego dziecka. Przewidziane są dwie kategorie wiekowe: „Krasnale”, dla rodzin z dziećmi do lat dziewięciu, oraz „Tropiciele”, dla rodzin z dziećmi do lat 13.

W grze nie ma przegranych i poza dobrą zabawą organizatorzy gwarantują specjalny upominek niespodziankę dla każdego zespołu. Dla zwycięzców przewidziana jest nagroda specjalna.

Zabawa rozpocznie się o godzinie 11:00 w siedzibie Centrum Kongresowego Hali Stulecia i potrwa do 14:30.

W trakcie trwania targów, organizatorzy zachęcają także do odwiedzenia Sali Zabaw, gdzie czekają na najmłodszych warsztaty plastyczne. Dzieci mogą stworzyć świąteczne dekoracje, ozdobić skarpety na prezenty, czy własnoręcznie przygotować upominki dla najbliższych. Maluchy mogą również wziąć udział w warsztatach detektywistycznych lub naukowych, gdzie przeprowadzą eksperymenty.

W niedzielę, 6 grudnia, o godzinie 11:00 w Centrum Kongresowym pojawi się św. Mikołaj. Przyjedzie, by spotkać się z uczestnikami targów oraz zaprosić dzieci do udziału w dużej grze planszowej. Mikołaj będzie do dyspozycji najmłodszych do godziny 16:00.

Szczegółowy program wydarzenia jest dostępny na stronie Wrocławskich Targów Dobrych Książek.

 

Kiedy: 3-6 grudnia 2015

Gdzie: Wrocławskie Centrum Kongresowe, Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1