Marzenka

Klinika Hematologii i Onkologii Dziecięcej, hol, ul. Bujwida 44

Stimme für mich:

2

To jedna z nielicznych kobiet – krasnoludków, która zdecydowała się wyjść z podziemia i ujawnić się Dużym Ludziom. Jej dobre serce sprawiło, że pomaga dzieciom z wrocławskiej Kliniki Hematologii.

Marzenka zawsze pomagała rannym ptaszkom i chomikom. Ale swoje powołanie odkryła, gdy rozpoczęła pracę w krasnoludkowym żłobku. To wówczas zrozumiała, że misją jej życia jest opieka nad dziećmi, zwłaszcza tymi dotkniętymi przez los.

Przez lata opiekowała się osieroconymi i chorymi młodymi krasnoludkami. Wszystko zmieniło się, gdy usłyszała o działającej we Wrocławiu fundacji „Mam marzenie“, która spełnia marzenia ciężko chorych dzieci. Zaangażowała się w jej działalność, gdy usłyszała, że jedno z dzieci pragnie spotkać prawdziwego krasnoludka.

Od tej pory można często spotkać ją na korytarzach Kliniki Hematologii i Onkologii we Wrocławiu. Przechadza się między dziećmi, sprawdza czy mają wszystko co niezbędne i dodaje otuchy. A wieczorami opowiada magiczne i niezwowodowałoykłe historie ze świata krasnoludków.

Wszystko, by pomóc swoim małym podopiecznym.

Jeśli chcecie pomóc Marzence i fundacji „Mam marzenie“ zajrzyjcie na http://mammarzenie.org/