Blog Krasnala Życzliwka – wracam na Facebooka!

Chwilowa facebookowa banicja spowodowana była dość restrykcyjnym podejściem administratorów tego portalu – widocznie w Palo Alto nie mają krasnali i nie przyszło im do głowy, że w odległym Wrocławiu żyją takie małe skrzaty, które na dodatek mogą lubić internet i chcieć zakładać swoje profile również na Facebooku. Stwierdzili (o zgrozo!), że jestem osobą fikcyjną i usunęli moje konto.Ale nie ma tego złego… Profilu mieć nie mogę, ale mogę mieć fanpage! I od paru dni jestem już z powrotem pełnoprawnym użytkownikiem popularnego fejsa. Różnica jest jedna – już nie nawiązuję nowych znajomości, a pozyskuję fanów. Nie myślcie sobie, że wynika to z mojej próżności czy też zadufania – po prostu reguły panujące na Facebooku pozwalają mi tylko na takie rozwiązanie.

Zachęcam do odwiedzania mojej strony i klikania „lubię to” (co de facto oznacza nic innego jak zawarcie ze mną wirtualnej przyjaźni). Na razie swój fanpage dopiero rozkręcam, ale obiecuję, że będzie się działo!

A na fanpage’u strony krasnale.pl możecie wziąć udział w specjalnym konkursie zorganizowanym, aby uczcić mój powrót do internetu.

Zapraszam na obie strony fanowskie!

Krasnal Życzliwek