Blog Krasnala Życzliwka – wiosna idzie!

O niesamowitej historii, która spotkała Wypłatnika pisaliśmy już Wam sporo, a moi przyjaciele z redakcji portalu krasnale.pl przeprowadzili nawet wywiad ze sprawcą całego zamieszania.

Od momentu cudownego uratowania Wypłatnika, w podziemnym Mieście Krasnali panuje niesamowicie radosna atmosfera. Musicie bowiem wiedzieć, że porwanie krasnala bardzo przygnębiająco wpłynęło na samopoczucie wszystkich krasnoludków. Wszyscy, bez wyjątku, chodziliśmy z nisko spuszczonymi głowami, zatroskani o los naszego brata. A jego odnalezienia wywołało eksplozję euforii i od tego momentu karnawałowy klimat nie opuszcza naszego Miasta.Do świętowania nader chętnie włączają się również Duzi Ludzi, którzy zawsze skorzy są do wspólnych tańców, śpiewów i wznoszenia toastów za zdrowie Wypłatnika. Mam nadzieję, że szampańska zabawa potrwa u nas aż do końca karnawału!

A do tego jeszcze wreszcie odpuściły te straszne mrozy! Wczoraj na własne krasnoludkowe oczy widziałem młodzieńca przechadzającego się po wrocławskim Rynku w koszulce z krótkim rękawkiem. Dacie wiarę? To niechybny znak, że idzie wiosna. Słoneczko świeci, temperatura za dnia nie spada już poniżej zera, a my zajmujemy się wypatrywaniem krokusów i przebiśniegów! Po prostu czuć już wiosnę!