Blog Krasnala Życzliwka – odcinek 8

Otóż pewnego słonecznego dnia siedzieliśmy sobie wszyscy u Papy Krasnala i rozmawialiśmy o naszej przyjaźni z Dużymi Ludźmi i o ich zainteresowaniu naszymi losami.

– Prawie codziennie jakiś przechodzień pyta się mnie zasmucony: „za co siedzisz, biedaku?” – opowiadał Więziennik.
– A mnie ciągle wypytują o to tajemnicze zniknięcie sprzed paru miesięcy – dodał Pracz Odrzański.
– Tak, tak, nas też ciągle wrocławianie zagadują o tę kulę, którą toczymy – zakrzyknęły Syzyfki.
– Nie ma dnia, żeby ktoś się mnie nie zapytał, za co tak bardzo kocham ten Wrocław – rzucił WrocLovek.

Papa Krasnal zamyślił się słysząc te słowa i po dłuższej chwili zadumy rzekł:

– Słuchajcie Drodzy Bracia! Skoro mówicie, że ludzi tak bardzo interesują nasze losy i z chęcią posłuchaliby o nich więcej, to może by tak zorganizować wycieczki, podczas których jakiś nasz przyjaciel oprowadzałby chętnych po Wrocławiu, pokazywał gdzie mieszkamy i opowiadał o naszej historii. Co Wy na to?
– Świetny pomysł, Papo! W końcu nie będziemy się nudzić! Super, będzie z kim porozmawiać – rozległy się gromkie okrzyki.

Nie marnując czasu, błyskawicznie skontaktowaliśmy się z przyjaciółmi z Biura Promocji Miasta i przedstawiliśmy im nasz pomysł. Powiem nieskromnie: byli zachwyceni! W try miga zorganizowali zapisy na 50 wycieczek (kompletną listę znajdziecie tutaj ), a gdy pierwsze 25 miejsc na każdą z nich rozeszło się jak świeże bułeczki, zdecydowali się zwiększyć pulę miejsc do 50 na wszystkie wyprawy.

Jeśli jeszcze się nie zapisaliście, czym prędzej to uczyńcie, bo lada moment miejsc może zabraknąć. Zapisujcie się poprzez specjalny formularz!

Wasz Krasnal Życzliwek